Rólunk

Munkatársaink:

 

Adminisztráció/ titkárság: info@fpsz.net

Pusoma Szilvia mb. tagint.-igazgató, gyógypedagógus: pusoma.szilvia.21@fpsz.net

Báthy-Ripka Nikolet tagint.-ig. helyettes, konduktor: bathy.ripka.nikolett.21@fpsz.net

 

Bacsik Zsuzsanna gyógypedagógus: bacsik.zsuzsanna.21@fpsz.net

Dr.Bodnárné Kerepesi Tímea logopédus: bodnarne.kerepesi.timea.21@fpsz.net

Dr. Brauswetter Viktorné gyógy testnevelő: brauswetter.viktorne.21@fpsz.net

Dudás Krisztián Sándor pszichológus: dudas.krisztian.sandor.21@fpsz.net

Egresi Erika logopédus: egresi.erika.21@fpsz.net

Erdős Dorottya logopédus: erdos.dorottya.21@fpsz.net

Kim Irén Rita pszichológus: kim.iren.rita.21@fpsz.net

Kránicz Ágnes pszichológus: kranicz.agnes.21@fpsz.net

Kulcsárné Viczián Zsuzsanna gyógypedagógus: kulcsarne.viczian.zsuzsanna.21@fpsz.net

Ménich Helga pszichológus: menich.helga.21@fpsz.net

Mészáros Edit Éva fejlesztőpedagógus: meszaros.edit.eva.21@fpsz.net

Mezei Noémi gyógypedagógus: mezei.noemi.21@fpsz.net

Molnár Berta Eleonóra pszichológus: molnar.berta.eleonora.21@fpsz.net

Nagy Orsolya konduktor: nagy.orsolya.21@fpsz.net

Papp Eszter konduktor: papp.eszter.21@fpsz.net

Süveg Anita Viola gyógypedagógus: suveg.anita.viola.21@fpsz.net

Szenetes-Hajler Brigitta pszichológus: szenetes.hajler.brigitta.21@fpsz.net

Szücs-Fehér Anna pszichológus: feher.anna.21@fpsz.net

Tóth Andrea gyógypedagógus: toth.andrea.21@fpsz.net

Tóth Kitti Erika konduktor: toth.kitti.erika.21@fpsz.net

Tóth Péter Attila rendszergazda: toth.peter.attila.21@fpsz.net

Török Imola gyógypedagógus: torok.kinga.mv@fpsz.net